Cześć! Nazywam się Marcin Chabior, pasjonat fotografii i kamerzysta z zamiłowania, specjalizujący się w uwiecznianiu magicznych chwil ślubnych od 2016 roku. Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się jako fascynacja, która szybko przerodziła się w pełnowartościową miłość do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Moje podejście do fotografii i filmu ślubnego jest pełne entuzjazmu i zaangażowania. Każda para ma swoją niepowtarzalną historię, a moim celem jest uchwycenie tych wyjątkowych momentów w sposób, który odda emocje, atmosferę oraz charakter Waszego wielkiego dnia. Pracując jako fotograf i kamerzysta, stawiam na dynamikę ujęć, byście mogli wrócić do tych chwil i ponownie przeżyć magię chwili.

W Filmach czy też zdjęciach stawiam na naturalną kolorystykę bez filtrów.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich dotychczasowych prac oraz do rozmowy o tym, jak mogę uczynić Wasz dzień jeszcze bardziej wyjątkowym!

cytate
Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu pary młodej. Te wyjątkowe chwile uwieczniam w profesjonalny sposób.

Sprzęt

    1. Podczas pracy wykorzystuję różnego rodzaju stabilizatory obrazu takie jak: slajdery, steadcam oraz gimbal 3-osiowy

 

    1. Filmowanie odbywa się przy pomocy profesjonalnych bezlusterkowców SONY Full HD/4k

 

    1. W kościele i na sali weselnej korzystam z dwóch kamer. Jedna na statywie druga zawsze przy mnie. Dzięki temu mamy płynne przejście z ujęcia na ujęcie zachowując każdy ważny moment.

 

    1. Dźwięk nagrywam wykorzystując dodatkowe dwa rejestratory dźwięku. Daje to czysty dźwięk bez efektu echa lub studni.

 

Marcin
Mach Media Studio - Wideofilmowanie & Ślub & Wesele & Dron