Panoramy sferyczne, Wirtualne spacery

Panorama sferyczna

Wykonujemy wirtualne, interaktywne panoramy sferyczne o polu widzenia 360 stopni w poziomie i 180 w pionie. Panorama sferyczna pozwala na rozglądanie się we wszystkich kierunkach z możliwością przybliżenia interesujących fragmentów.

Wirtualny spacer

Wirtualne spacery to obecnie najbardziej nowoczesne formy promocji i prezentacji. Wirtualny spacer składa się z szeregu panoram sferycznych połączonych aktywnymi punktami (hotspotami) umożliwiającymi przemieszczanie się i wirtualne zwiedzanie obiektu bądź pleneru. Ilość panoram w wirtualnym spacerze jest nieograniczona, a przemieszczanie się pomiędzy nimi za pomocą strzałek czy mapy odbywa się intuicyjnie. Ponadto podczas prezentacji potencjalnemu klientowi mogą Państwo dodać w wirtualnym spacerze efekty dźwiękowe (np. dźwięki natury zza okna, głos z radia), element video (np. płomień w kominku, reklama na ekranie telewizora), opisy tekstowe, logo firmy, grafikę.

Panoramy sferyczne z lotu ptaka

Panoramy sferyczne przeważnie są wykonywane z statywu na wysokości oczu obserwatora. Panorama z lotu ptaka pozwala podnieść punkt obserwacji o kilkadziesiąt metrów. Z takiej perspektywy wyłaniają się unikalne widoki, których z perspektywy przechodnia nie można obejrzeć. Panorama sferyczna z lotu ptaka jest idealnym rozwiązaniem gdy w pobliżu nie znajduje się naturalna platforma z której można byłoby wykonać panoramę z statywu.

Czas realizacji:

Wykonujemy sesję zdjęciową na miejscu (czas realizacji to ok 10 min na jedną panoramę)
Dojazd w Szczecinie oraz do okolic Szczecina (do 30km) gratis.
Termin przygotowania projektu 2-7 dni w zależności od stopnia złożoności projektu.


Do kogo adresowana jest usługa?

 • Wydarzenia Kulturalne

  Zdjęcia i opisy tekstowe nie oddają w pełni klimatu wydarzenia. Możesz jednak umieścić je w panoramach - dzięki wirtualnemu przeniesieniu w miejscu i czasie widz odczuje emocje uczestników imprezy.

 • Obiekty historyczne

  Panoramy sferyczne są doskonałym narzędziem dokumentacji konserwatorskiej. Stanowią fotorealistyczną i ekonomiczną alternatywę dla skanów 3D, umożliwiając porównanie stanu obiektu przed i po konserwacji.

 • Kościoły, Bazyliki

  Stwórz nowoczesny, multimedialny przewodnik, który oprowadzi pielgrzymów po Sanktuarium. Wydany na płytach CD będzie cenną pamiątką, która dotrze również do młodszych pokoleń.

 • Nieruchomości

  Osiedla, domy i mieszkania wyróżniające się na rynku wymagają odpowiedniego marketingu. Wirtualny spacer pozwala uwydatnić najlepsze cechy nieruchomości.


 • Promocja miasta

  Czy Twój region "istnieje" w Internecie? Twoje miejsce jest ciekawe, ale nie wszyscy o tym wiedzą. Nie pozwól, aby Twoja gmina lub powiat były omijane szerokim łukiem w wakacyjnych planach turystów i podróżników.

 • Hotele, pensjonaty

  Zaprezentuj pokoje gościom Twojego hotelu. Pozwól im obejrzeć restaurację, recepcję, parking i spa przez Internet - przekonasz ich, że warto przyjechać właśnie do Ciebie. Korzystasz z systemu rezerwacji online? Dodaj przycisk "zarezerwuj ten pokój" prosto w panoramie.

 • Obiekty rekreacyjne i sportowe

  Stadiony, parki rozrywki, stoki narciarskie, aquaparki, stadniny - zaprezentuj Twój obiekt wirtualnie, zdobądź rzeczywistych klientów i wzrost obrotów.

 • Parki, skwery

  parki rozrywki, stoki narciarskie, aquaparki, stadniny - zaprezentuj Twój obiekt wirtualnie, zdobądź rzeczywistych klientów i wzrost obrotów
Wirtualny Spacer po Zamku w Pęzinie (2016). XIV wieczny zamek położony jest w wsi Pęzino, leżącej niedaleko Stargardu Szczecińskiego. Zamku znajduje się częśc hotelowa (imprezy okolicznościowe) oraz część muzealna - izba regionalna.
Wirtualny Spacer po Żaglowcach ()2015). Baltic Tall Ships Regatta 2015 w Szczecinie