Oferta dla Firm


Filmowanie

Zapraszamy firmy, stowarzyszenia  oraz instytucje do skorzystania  z naszych usług  filmowania.  Oferujemy filmowanie imprez firmowych, wydarzeń sportowych, eventów.

Puchar Art Caffe


Z kamerą pojawiliśmy się na święcie kawy w Qualia Caffe. W konkursie na najlepszego "malarza mlekiem" brali udział najlepsi bariści z całej Polski.
Wśród członków jury była wielokrotna mistrzyni Polski i brązowa medalistka Mistrzostw Świata latte ART  -  Agnieszka "Rojes" Rojewska.

Water Show 2017


W Szczecinie po raz drugi pojawiła się impreza sportowa Szczecin Water Show 2017. Organizatorzy zaskoczyli nas jeszcze większą ilością dyscyplin sportowych i to pucharowej odsłonie. Tradycyjnie najwięcej emocji wzbudzały skorki do wody z wysokości około 27 metrów . Wśród skoczków HIGH DIVING nie zabrakło gwiazd światowej klasy. Ujęcia z powietrza FromAir.TV

Water Show 2016


Zapraszamy do obejrzenia relacji video z Water Show 2016. Taka impreza pojawiła się po raz pierwszy w Szczecinie. Mieszkańcy Szczecina mogli podziwiać pokazy wielu dyscyplin sportowych. Największą atrakcją cieszyły się HIGH DIVING czyli skoki do wody nawet  z 27 metrów. Ujęcia z powietrza - Fotografia lotnicza 4D.